Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Polityka prywatności

Polityka prywatności zakłada troskę o ochronę danych osób korzystających z niniejszej strony.


Dane osobowe gromadzone są i przetwarzane z zachowaniem środków bezpieczeństwa odpowiadających wymogom stawianym przez obowiązujące prawo. Podane nam dane są przetwarzane tylko na potrzeby serwisu dobrykrem.pl, po to, aby świadczyć państwu usługi na najwyższym poziomie. Gwarantujemy wszystkim internautom, którzy przekazali nam swoje dane prawo wglądu do nich oraz możliwości ich weryfikacji. Wszelkie dane osobowe uzyskane w trakcie działalności sklepu są poufne. W żadnym wypadku ani w żadnej formie nie będą ujawniane innym osobom ani innym podmiotom zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. "O ochronie danych osobowych".

Ochronie podlegają wszystkie dane użytkowników ze szczególnym uwzględnieniem danych osobowych, które pozyskujemy wyłącznie w celu reagowania na przekazywane nam drogą internetową wnioski, interwencje, pytania itd., oraz dla wykonywania czynności związanych z umożliwieniem państwu pełnego wykorzystania potencjału naszego serwisu.

Ochrona dotyczy również wykorzystywania narzędzi internetowych takich jak formularze interaktywne, korespondencja e-mailowa, newslettery itp. Część informacji związanych z dostępnymi usługami (jak np. formularze interaktywne) czy zgłoszeniami, subskrypcjami, promocjami wymaga od użytkownika wprowadzenia niektórych danych osobowych poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego bądź też - dla zapewnienia pełniejszego bezpieczeństwa - każdorazowego zalogowania się. Dzięki temu uzyskują państwo dostęp do wielu udogodnień wynikających z zastosowania sieci komputerowej zamiast tradycyjnych form kontaktu.

To państwo decydują o dokonaniu rejestracji, wypełnianiu pól zawierających dane teleadresowe w przypadku uczestnictwa w akcjach promocyjnych itd, czyli o udostępnieniu nam swoich danych. Dotyczy to zarówno gromadzenia jak i przetwarzania danych przez administratora strony www.dobrykrem.pl.

Witryna stworzona na platformie